5 rzeczy, których nigdy nie powinieneś mówić na pierwszej randce

Większość rozmowny kobiet, to może czuć się trochę przytłaczające. Chociaż można by pomyśleć, że jest to wspaniały sposób, aby ją otworzyć i że to da jej wiarę, że naprawdę chcesz poznać jej REAL (w przeciwieństwie do reszty facetów), to zwykle kończy się tylko jako niezręczna rozmowa w jedną stronę. Czy naprawdę chcesz usłyszeć wszystkie grizzly szczegóły jej poprzednich związków lub sposób ona wyciąć się raz była golenia jej uda przed tym wieczorem? Kobiety lubią tworzyć poczucie tajemnicy, a ty też powinieneś to przekazać samemu. Pozwól przepływu rozmowy, i niech ujawnić ukryte strony do jej osobowości delikatnie prowokując lub wyzywając ją, a nie podejmowania istotnych wymagań .

Ogólne komplementy muszą zostać zniesione z dialogu. Używamy wyrażenia”dobrze” przy opisywaniu czegoś, do czego nie mamy prawdziwego entuzjazmu, takiego jak a”dobra filiżanka herbaty” Pomyśl o rzeczach, które uwielbiasz, które cię podniecają lub inspirują, a następnie zobacz, czy termin”nice” może wyrazić te uczucia. Zastąp słowo”nice”,”beautiful” lub może”dość” czymś bardziej dynamicznym, które koncentruje się na bardziej wyrafinowanym jej atrybutie. Przykład: „Bardzo podoba mi się, że masz świetny smak w butach, więc możesz również wiele powiedzieć o kobiecie, która dostaje ten dodatkowy wysiłek” lub nawet”Dokładnie tak, jak skończyłeś makijaż, jest naprawdę uderzający.” Mogą one wydawać się zbyt szczegółowe lub mogą wyprowadzić cię ze strefy komfortu, jednak ona będzie reagować na te rodzaje rozważnych i specjalnych komplementów o wiele lepiej niż”Twoje włosy wyglądają dobrze.”
Kiedy Justin poprosił mnie, abym skomponował kilka wskazówek dla mężczyzn planujących pierwsze randki, musiałem się zatrzymać i pomyśleć o moim życiu.

Pierwsza randka i co dalej?

Panie chcą To dżentelmeńskie rzeczy do zrobienia i nie uwierzysz, ilu mężczyzn próbuje zobaczyć panią ponownie po wyprodukowaniu jej zapłacić lub podzielić fakturę. Będziesz wyglądać dwa słowa: Elastyczne i podjąć wysiłek na pierwszą randkę. Jestem zapracowanym facetem. Tak zajęty, że jest 1 dziewczyna jestem decydując się wyjść z tym tygodniu. Tworząc czas dla niej oba nasze harmonogramy, pozwala nam mieć to istotne pierwsze spotkanie wcześniej niż po.

Piękne i niedrogie, jeśli nie. Role się zmieniły, naprawdę pozostały takie same. Jeśli chcesz zobaczyć jej Odkrywanie wspólnej płaszczyzny i dowiedzieć się, jeśli chcesz zapoznać się z tą osobą dłużej. Najlepszym podejściem do tego jest bycie wiernym sobie i nieudanie komuś, kogo nie jesteś. Również dobre pierwsze randki nie muszą być kosztowne. Na przykład, chwytając kawę i zwiedzania nowej dzielnicy zapewnia rzeczy do rozmowy i może być mniej stresujące niż siedząc twarzą w twarz. Jeśli dobrze się bawiłeś i musisz je zobaczyć, powiedz im i postępuj zgodnie ze strategią. Jeśli tego nie zrobisz, zaproś ich i przejdź dalej. Ghosting nie jest dozwolony! Randki mogą być zabawne, to wszystko o perspektywie!

Trzymaj się z dala od tego samego – będzie warto!

Pierwsze randki są o tym, że mam zamiar iść na pierwsze 3. „Chcę wiedzieć wszystko o tobie” Ważne, więc upewnij się, że możesz mieć dla niej czas i zaprogramować z nią w ciągu godziny, korzystając z działalności budowlanej połączenia. Pierwsze randki nie powinny kosztować dużo pieniędzy, jeśli w ogóle, w ogóle. Ponieważ ona i ja nie możemy spotkać się dopiero po dzisiejszej nocy, łapiemy napoje, a jeśli chodzi o napoje, moja zasada jest nie większa niż 2 napoje, aby utrzymać zarówno czas, jak i gotówkę w ryzach.

Wreszcie, ale nie mniej ważne, pocałuj ją, jak czuje się dobrze.

Sekretem doskonałej pierwszej randki jest uwodzenie wzrokiem.

Kim jesteś i wszystko, czego potrzebujesz, aby zaoferować innej osobie. To sprawia, że o wiele łatwiej postawić swoją najlepszą stopę do przodu i stworzyć fantastyczne wrażenie. Zwykle oznacza to, że dobrze wygląda, jest dżentelmenem, używając ciekawych tematów rozmowy gotowy i zwracając uwagę na język ciała.

Ponownie, musisz podnieść kartę. Czy data działalności, która jest posiadanie człowieka, który ma poczucie pewności co do tego, co robi i w co robi. W przypadku, gdy okaże się, że nie jest pod wrażeniem wyboru miejsca, uśmiechnij się pewnie i przekaż jej”To nie jest twoje miejsce, prawda?” Pamiętaj, że powinno to natknąć się bardziej jako oświadczenie niż pytanie. Następnie powiedz jej, że musi być osobą, aby wybrać następną datę, PONOWNIE, a to jest niezbędne, trzeba stwierdzić, że w żywy sposób. Zawsze bądźcie oddani swoim wyborom i nigdy nie przepraszajcie za te. Jeśli ona nie lubi wyboru miejsca, a następnie nadrobić to w dyskusji. Jeśli miejsce jest ważniejsze dla niej spędzać trochę czasu na ciebie, ona nie jest opiekunem.

Poinformuj się, że zły Słaby i ogólny. Brakuje w nim entuzjazmu i krzyczy niepewność. Kiedy facet mówi do nas na pierwszej randce, to daje nam wrażenie, że jest „badania wody” ponieważ nie jest pewien, czy zgodzimy. Zamiast tego spróbuj wykonać to, co chciałbym randki dla osób po 50, są nadal bardzo atrakcyjne. nazwać”przyszłe projekcje”. Przykład: W dniu jeśli czujesz, że idzie dobrze, przekaż jej żartobliwie:”Następnym razem, kiedy zjemy kolację, to dyktujesz wino,” lub”Następnym razem, gdy się spotkamy, kiedy zobaczymy film, założę się, że będziesz przez to mówić” Ponieważ możesz powiedzieć, te przykłady mają zabawny podtekst do nich, ale przede wszystkim są przypuszczając, że będzie dodatkowa data z niemiłym pytaniem wiszącym na końcu.

Zapłać – jeśli chcesz

Zupełnie inaczej – Spróbuj samochodów zderzak, łucznictwo lub strzelnica (większość sprzętu dostaw), roller derby, itp. ) Tylko mała konkurencja jest zdrowa i zabawna. Po prostu nie strzelaj sobie w stopę (dosłownie lub w przenośni).

Pierwsza data to przede wszystkim być 4. „Powinniśmy zrobić to kiedyś ponownie.” Słodkie, ale z tej linii, może właśnie skazał się na bał „friend zone”. Mówiąc dziewczynie, jak bardzo jesteś zdenerwowany, nie jest prawdopodobne, aby ją przyciągnąć do ciebieosoby, oczywiście będzie żal do ciebie osobiście, a ona będzie additional’fine' do ciebie przez całą datę, ale nie myśl przez sekundę, że coś więcej niż jej wyświetlanie sympatii dla Ciebie. Szkoda nie jest silnym fundamentem do budowy atrakcją na.

Jak przypadki i płeć Każda niejasna lub pierwsza data nie jest końcem ziemi. Jeśli naprawdę jest tak źle, to będzie dla zabawnej historii, aby opowiedzieć znajomym później! Pamiętaj, że to nie jest rozmowa kwalifikacyjna, w której masz tylko jedną szansę na uzyskanie dobrego wrażenia. Utrzymanie nerwów pomoże Ci jak wieczór i ujawnić swoje najlepsze cechy. Pozytywne self talk będzie kumpel.