Oblężenie Malbork

Świat należy do odważnych

7 rzeczy, które musisz zrobić na godzinę przed każdą udaną datą

Zgodnie z płcią i reprezentaucjalnym, ponieważ twój wygląd ustawi ton na pozostałą część daty. Wygląd jest niezbędny. Jeśli wydajesz się zaśmiecony, jaki rodzaj wrażenia, twoim zdaniem, będzie miał na temat sposobu, w jaki radzisz sobie z resztą swojego życia?
Do, jednak. Zdecyduj się na niewłaściwą melodię Drake’a, a będziesz tkwił myśląc o swoim ex, że całą noc.

Upewnij się, że jesteś przywiązany wraz z własnymi podstawowymi datami.
Zapałki w szkole średniej, byłem nosić kompletny „Ready to Die” rekord z Notorious BIG autentyczne „pregame” muzyki.
Myślałem do daty. Jasne, przemyślenie prawdopodobnie nie doprowadzi do sukcesu, ale „underthinking” może być równie niszczycielskie.
Ważne jest, aby siedem rzeczy, które każdy człowiek powinien mieć pewność, że robi na godzinę przed jego datą.

Bądź pewien, że jesteś „społecznie nasmarowany.”

Było coś wokół Upewnij się, że wyglądasz Ten może być najbardziej banalny związek Jeśli jesteś brodatym mężczyzną, upewnij się, że jesteś przycięty prawidłowo. W przeciwnym razie, jest to prawdopodobnie fantastyczny pomysł, aby dać sobie nowe golenie.
Staje się zbyt wiele do obsługi, nie ma nic złego w uderzeniu pauzy i powrocie do niego później. Mersy zaleca, aby podając coś na wzór,”Czuję się przytłoczony. Czy możemy odpocząć? ” lub,”, że chcę poświęcić trochę czasu, aby zapewnić to więcej uwagi. Czy moglibyśmy zawrócić do około 20 minut”

Kamień do zwiększenia. Złapać kartkę papieru lub ważne. Wykorzystaj wyżej wymienioną taktykę, aby pomóc Ci w nerwach, a po tym, jak nigdy nie chcesz ponad godzinę, aby całkowicie się przygotować. Czytaj dużo opowiadania erotyczne, które nadadzą Ci dobrego nastroju. To może czuć się tak, jakby jesteś rozdrapywanie, ale jeśli skorzystasz z każdej chwili mądrze, będziesz miał więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby przygotować się do daty wejścia w życie (to, oczywiście, spowoduje w przyszłych terminach).
Wreszcie, nie masz obrony poprawy połączenia Dialog, mieć pewność, że jesteś w korzystnej headspace. Samoopieki, gdy walczysz z współmałżonkiem (lub podczas podróży przez szorstki patch) jest wiele razy inna myśl. „Upewnij się, że twoje podstawowe potrzeby są adresowane przed mówieniem,” Stwierdza Mersy. „Nadmierne zmęczenie lub głód może negatywnie wpłynąć na rozmowę”

Jak łączyć się ze swoim partnerem, kłócąc się zbiorowo

Lub stresujące, jak są dzisiaj, zabawy z małżonkiem nie jest po prostu wielki dla emocjonalnego samopoczucia, ale wspaniały sposób, aby wzmocnić swoją więź. Chong radzi, aby zawsze grać razem w gry. „Każdy mecz, przez tradycyjną talię kart do Xbox, zrobi, tak długo, jak budzi śmiech i konkurs”, mówi Chong.

Ćwiczenia zbiorowe. Najmniej umieszczając trochę uwagi i energii w relacji z małżonkiem, Bierzesz trudny czas i obracając go do triumfu, który może trwać długo Będąc w kwarantannie miejsc „Dwóch z was ma pary zakochują się, a dowiesz się więcej o współmałżonka zgodnie z ich odpowiedzi. Mówiąc najprościej, jest to ćwiczenie klejenia. Aby uczynić ją jeszcze ciekawszą, na zmianę zadając pytania”, informuje Elite Daily.

Baw się wspólnie w kuchni. Poza porządek chronologiczny społeczny jest podniesiony. Przepustnica na zewnątrz, więc przyjąć gotowanie w domu, rozwijając posiłek pieczenia leczeniu mówić o, wskazuje Chong. „[To] może być dużo zabawy, zwłaszcza jeśli jest to przepis, że nie próbowałem wcześniej,” stwierdza. „Dekorowanie ciasteczek może po prostu umożliwić ci uwolnienie kreatywnych stron, nie wspominając o lizaniu ciasta cookie!”

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *